top of page

PRONÁJEMJACHET

Máme v nabídce celý svět.

 

Navíc jenom u nás, KIRIACOULIS GROUP

 no. 2 na světovém trhu, nám dává výhradní zastoupení, a to už 25 let!

 

KIRIACOULIS pojišťuje kauci na místě, bez spoluúčasti a bez skládání doplňkové kauce.

Charter (pronájem) samostatně, nebo s českým i místním kapitánem

Nabízíme bohatý výběr klasických lodí, katamaranů a motorových člunů, od 29 do 80 stop, od všech renomovaných světových výrobců. Zajistíme pro Vás plavbu od Středomoří až po vzdálený Pacifik,

od Aljašky až po Antarktidu, zkrátka a doslova kdekoli na světě.

Lodě jsou pravidelně obměňovány. V kategorii Prestige line jsou lodě mladší tří let, Class line do pěti let v provozu. Naším hlavním partnerem je renomovaná nadnárodní rejdařská firma KIRIACOULIS SA.

Samozřejmě máme také smlouvy se všemi seriozními partnery v Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Řecku, západní a severní Evropě,

na ostrovech v Karibském moři a na americké pevnině od Aljašky až po jižní Chile, v Indickém oceánu (Seychelly), jihovýchodní Asii (Thajsko, Malajsie, Vietnam) stejně jako na Tahiti, Vanuatu, Novém Zélandu a Austrálii a jinde v Tichomoří. 

Skrz našeho partnera Hamburger Versicherung nabízíme speciální pojištění charterů. Bezkonkurenční podmínky se týkají zejména pojištění kauce bez spoluúčasti a výluk z plnění včetně ztráty člunu a přívěsného motoru. Ostatní produkty jsou také k disposici - pojištění storna a také pojištění pro majitele lodí. Nabídku najdete zde.

bottom of page