top of page

V případě, že se domluví skupina 6-8 kurzantů a obsadí tak celou loď, je možné domluvit individuální termíny pro teoretické i praktické zkoušky. 

Naše výuka nejsou žádné rychlokurzy - věnujeme se našim kurzantům celé 4 celodenní cykly, tedy 4x8 hodin. Základem metodiky je průběžná kontrola a opakování znalostí. Nemusíme vytahovat a lhát o sobě, že jsme jednička. Skutečné znalosti našich nových kapitánů mluví samy za sebe.

DÁRKOVÉ POUKAZY NA VŠECHNY DRUHY KURZŮ!

U nás přednášejí profesionálové, za kterými jsou desítky tisíc námořních mil. Nepluli po Jadranu od hospody k hospodě, ale přes všechny světové oceány, v arktických i antarktických mořích, kolem mysu Horn, zimním Biskajském zálivu a také prosincové, lednové a únorové přeplavby kolem Evropy ve skutečně drsných podmínkách. Naprostá většina našich kapitánů (instruktorů) má průkaz třídy A (Yachtmaster Ocean), výjimečně B (Offshore). Přednášejí také absolventi vysokých námořních škol, palubní důstojníci dálné plavby.

Naše výuka nejsou žádné rychlokurzy, věnujeme našim posluchačům celých 32 výukových hodin ve 4 dnech. Základem je opakování a práce na mapě.

 

Nemáme jediného instruktora, který by jezdil na "chorvatskou tramvajenku," o které všichni dobře víme, jak se získává. Až vám někdo bude tvrdit, že jsou akreditované nebo doporučené středisko MD, tak nemluví pravdu. Ministerstvo nevydává žádné akreditace ani doporučení. Ministerstvo pouze registruje, kdo se přihlásí.

 

KVALITA VÝUKY SE PROJEVÍ 

NEJEN U ZKOUŠEK ALE HLAVNĚ NA MOŘI !

 Praha,
květen, červen 2024

NABÍDKAKURZŮ 2024

Individuální kombinovaný teoretický a praktický kurz
 
Objednávka je možná kdykoliv, kurz se koná na moři, a následuje teoretická zkouška v ČR před komisí MD ČR
 
Adresa konání teoretického kurzu: 
budova VTS 
Pha 1, Novotného lávka 5 

Řecko, Athény od 20. do 27. dubna.

Flotilová cvičení a plavba pro mírně pokročilé a začátečníky, vhodné jako první samostatná plavba absolventů kurzů. Zároveň probíhá praktický kurz. 28.09. 2024 - 05.10. 2024 v Řecku.

14.09-15.09. 2024; 21.09.-22.09. 2024

zkouška v úterý 24.09. 2024

Cena teoretického kurzu 6.200,- Kč včetně skript a pomůcek. Cena praktického kurzu 16.900,- Kč (týden na moři).
 
školící středisko registrované MD ČR

SAILINGACADEMY

IGORPIŇOS

 
Provádíme komplexní celoživotní vzdělávání kapitánů na vnitrozemské plavby (VMP), námořní plavby
a kapitánské zkoušky MD ČR (pobřežní, mořské a oceánské plavby).   

Naši absolventi získají mezinárodně platné průkazy od vládní instituce státu EU. Naše akademie připravuje i na  zkoušky na radio u ČTÚ, můžete s námi složit teoretické a praktické kapitánské zkoušky, pokračovací a specializované kurzy pro pokročilé. 

 
bottom of page