top of page

V případě, že se domluví skupina 6-8 kurzantů a obsadí tak celou loď, je možné domluvit individuální termíny pro teoretické i praktické zkoušky. 

Naše výuka nejsou žádné rychlokurzy - věnujeme se našim kurzantům celé 4 celodenní cykly, tedy 4x8 hodin. Základem metodiky je průběžná kontrola a opakování znalostí. Nemusíme vytahovat a lhát o sobě, že jsme jednička. Skutečné znalosti našich nových kapitánů mluví samy za sebe.

DÁRKOVÉ POUKAZY NA VŠECHNY DRUHY KURZŮ!

U nás přednášejí profesionálové, za kterými jsou desítky tisíc námořních mil. Nepluli po Jadranu od hospody k hospodě, ale přes všechny světové oceány, v arktických i antarktických mořích, kolem mysu Horn, zimním Biskajském zálivu a také prosincové, lednové a únorové přeplavby kolem Evropy ve skutečně drsných podmínkách. Naprostá většina našich kapitánů (instruktorů) má průkaz třídy A (Yachtmaster Ocean), výjimečně B (Offshore). Přednášejí také absolventi vysokých námořních škol, palubní důstojníci dálné plavby.

Naše výuka nejsou žádné rychlokurzy, věnujeme našim posluchačům celých 32 výukových hodin ve 4 dnech. Základem je opakování a práce na mapě.

 

Nemáme jediného instruktora, který by jezdil na "chorvatskou tramvajenku," o které všichni dobře víme, jak se získává. Až vám někdo bude tvrdit, že jsou akreditované nebo doporučené středisko MD, tak nemluví pravdu. Ministerstvo nevydává žádné akreditace ani doporučení. Ministerstvo pouze registruje, kdo se přihlásí.

 

KVALITA VÝUKY SE PROJEVÍ 

NEJEN U ZKOUŠEK ALE HLAVNĚ NA MOŘI !

 Praha,
únor 2024
MÍSTO KONÁNÍ KURZU A ZKOUŠKY

budova VTS , Novotného lávka 5, Praha 1 

Teoretický kurz C
+ Zkouška C, B, A

4 900 Kč

(pomůcky a učebnice v ceně)

CENA

Připravili jsme pro vás kapitánské kurzy C a B, které se uskuteční 2., 3., 9. a 10. března. Přihlásit se můžete v naší kanceláři či zde.  Další termíny budou k dispozici na začátku června. 

Teoretická zkouška bude 12.3.2024.

NABÍDKAKURZŮ 2024

Individuální kombinovaný teoretický a praktický kurz
 
objednávka je možná kdykoliv, kurz se koná na moři, a následuje teoretická zkouška v ČR před komisí MD ČR
 
Adresa konání teoretického kurzu: 
budova VTS 
Pha 1, Novotného lávka 5 
MÍSTO KONÁNÍ KURZU

Zpravidla Jónské moře – Lefkas – termín bude upřsněn

Praktický kurz
(zakončený praktickou zkouškou)

12 900 Kč / osoba

Praktický kurz
Flotilová cvičná a plavba pro mírně pokročilé a začátečníky, vhodné jako první samostatná plavba absolventů kurzů. Zároveň probíhá praktický kurz. Přesný termíny budou vypsány koncem roku nebo dle individualní dohody. 
 
Řecko, Athény od 20. do 27. dubna.
 
školící středisko registrované MD ČR

SAILINGACADEMY

IGORPIŇOS

 
Provádíme komplexní celoživotní vzdělávání kapitánů na vnitrozemské plavby (VMP), námořní plavby
a kapitánské zkoušky MD ČR (pobřežní, mořské a oceánské plavby).   
Naši absolventi získají mezinárodně platné průkazy od vládní instituce státu EU. Naše akademie připravuje i na  zkoušky na radio u ČTÚ, můžete s námi složit teoretické a praktické kapitánské zkoušky, pokračovací a specializované kurzy pro pokročilé. 
Naučíme vás praktické znalosti
a dovednosti, které na moři oceníte, především kurzy první pomoci na moři, záchrana a přežití na moři (podle konvence STCW pro profesionální námořníky), mimořádné situace na moři a těžké počasí. Seznámíme vás
s námořnickou angličtinou.
bottom of page